Minust

 

17- kordne Eesti meister ja

2-kordne hõbemedaliomanik maailmameistrivõistlustel.

 

Olen sündinud 5. veebruaril 1987. aastal Tartus. Tantsutee algas 6. aastaselt võistlustantsuklubis Stiil, kus tantsis minu vanem vend. Juba kolmeaastaselt võeti mind venna treeningutele kaasa, kuna põlesin soovist tantsuliikumisi järgi proovida. Tantsisin kodus ja unistasin esinemisest publiku ees. Treeningutel täitsin maksimaalselt treeneri nõudmisi ja töötasin oma vigade kallal lõpmatuseni. Ma ei oodanud treenerilt kiitust, sest nägin objektiivselt, et täiuslikkuseni on veel pikk maa.

 

Oma tantsukarjääri alguses tegelesin kolm aastat koreograafiaga, mis andis mulle hea klassikalise põhja võistlustantsuks. Minu esimine õpetaja oli Hele Siilak, hiljem hakkasin treenima Jaan Siilaku käe all ning tantsupartneriks sai Marko Mehine. Üheskoos  võitsime esimese Eesti  meistrivõistluste medali, ning tantsukarjäär hakkas liikuma ülesmäge.

 

Oma tantsukarjääri jooksul said treeneritest minu teised vanemad. Nad kasvatasid minus distsipliini, lugupidamist teiste inimeste  vastu ja soovi võita. See on omaette kunst, mida tuleb õppida aastaid  ja olen õnnelik, et kasvasin oma treenerite käe all. Oma saavutuste eest võlgnen tänu vanematele, kes toetasid mind nii materiaalselt kui ka hingeliselt. Minu hinge jäävad veel inimesed, kes toetasid mind raskematel hetkedel!

 

Tants on nüüd minu jaoks midagi enamat kui ainult sport. Tants- see on minu hing. Tantsu võlu peitub siirastes emotsioonides, oskuses neid väärikalt  koos tantsupartneriga publikule demonstreerida. Arusaamine ja teineteise mõistmine nõuab pidevat eneseületamist, kuid see on ju meie elu aluseks. Tants on minu jaoks naise ja mehe suhtlemine kehakeeles. Paar on täiuslik ja harmooniline kui meespartner oskab täiendada naise ilu ja naine aitab välja tuua meespartneri mehelikkust, jõulisust ja hoolivust. Kooskõlastatud emotsioonid, mida saab väljendada muusika saatel, tegid mind õnnelikuks kogu minu tantsukarjääri jooksul ja annavad elujõudu ka edaspidi eesmärkide saavutamisel!